Vedenie účtovníctva

V prípade, že zakladáte novú spoločnosť, alebo nie ste spokojní s Vaším terajším účtovníkom, naša spoločnosť Vám zabezpečí celú účtovnú agendu a vy sa môžete venovať svojmu podnikaniu.
Tento spôsob vedenia účtovníctva Vám prinesie značné finančné úspory ako aj viac času venovať sa iným veciam ako je účtovníctvo.  Odpadnú Vám náklady na mzdy, odvody, stravné lístky, na technické  a priestorové zabezpečenie,  ktoré by ste museli zabezpečiť na zamestnanca-účtovníka a mnohé ďalšie náklady ako účtovnícky software, aktualizácie, školenia v oblasti účtovníctva a daní a pod. 
Naša spoločnosť bola jedna z prvých, ktorá túto službu v roku 1991 začala poskytovať a má tak dlhodobé skúsenosti na trhu a je pripravená rýchlo prevziať Vašu agendu. V prípade záujmu nám prosím zašlite približný počet a štruktúru Vašich dokladov, prípadne počet zamestnancov a my Vám dáme nezáväznú cenovú ponuku.

Samotné spracovanie účtovníctva u nás prebieha tak, že aspoň raz do mesiaca (podľa veľkosti firmy) nám Vaše doklady prinesiete (alebo pošlete kuriérom aby ste nemuseli nikam chodiť), my ich zaúčtujeme a mesačné zostavy Vám pošleme e-mailom.  Na konci roka Vám odovzdáme CD-nosič s účtovníctvom za celý rok.

Ako jedna z mála firiem neúčtujeme žiadne iné poplatky a cena je konečná. DPH priznania sú zdarma. Výnimkou je iba zostavenie koncoročnej účtovnej závierky, ktorej cena závisí od veľkosti spoločnosti aj je stanovená dohodou. Naviac v rámci služby vedenie podvojného účtovníctva, klient získa zdarma účtovné poradenstvo pri bežných účtovných otázkach, ktoré potrebuje vyriešiť.

V prípade potreby vieme poskytnúť klientovi asistenciu pri elektronickom podávaní daňových priznaní prípadne ich na požiadanie podať za klienta bez dodatočných poplatkov ako aj zodpovedať iné otázky. Naša firma poskytuje aj  služby auditu účtovnej závierky ako aj mzdové účtovníctvo - mzdová agenda.


Poskytujeme:

- Účtovné poradenstvo
- Externé spracovanie účtovníctva včítane účtovnej závierky, výstupy v slovenskom, anglickom alebo nemeckom jazyku podľa požiadaviek
- Rekonštrukcia účtovníctva za minulé obdobia
- Výkon účtovníckych prác vo firme klienta
- Personálny leasing účtovníka, mzdového účtovníka a ekonóma firmy
- Posudzovanie účtovného softvéru
- Znalecké posudky pre odvetvie účtovníctva
- Iné účtovné služby podľa požiadaviek klienta
AUDÍTORSKÁ
            SPOLOČNOSŤ
solidita.sk
SOLÍDNY A SPOĽAHLIVÝ PARTNER VEĽKÝCH AJ MALÝCH FIRIEM UŽ VYŠE 20 ROKOV
SOLIDITA je odborným garantom
účtovnej poradne ekonomického týždenníka
©  2015  SOLIDITA, spol. s r.o. |  Všetky práva vyhradené