Prečo nechať externé spracovanie mzdovej agendy na nás

Úspora nákladov

Zamestnancovi musíte platiť nielen mzdu ale aj platiť zaňho odvody do poisťovní, poskytnúť mu stravné lístky, kanceláriu pre prácu, počítač s príslušenstvom, pravidelne ho preškoľovať, kupovať a aktualizovať účtovnícky softvér, preplácať mu dovolenku,  návštevy u lekára  a mnoho ďalších povinností. Z toho vyplýva, že vedenie miezd alebo účtovníctva outsourcingom vyjde  lacnejšie ako najať si vlastného zamestnanca prípadne zriadiť si mzdové oddelenie.  Vlastný zamestnanec  je výhodný iba pre spoločnosti, ktoré chcú mať účtovné procesy sami pod kontrolou a chcú byť s mzdovým účtovníkom v každodennom osobnom kontakte. Externá účtovná firma využíva úsporu nákladov z rozsahu.

Viac času na Váš business

Vedenie mzdovej agendy externou formou je vhodnejšie pre tých, ktorí sa chcú venovať predovšetkým svojmu biznisu a nemajú čas alebo sa nechcú zaoberať otázkami  mzdového charakteru. My Vám budeme našu prácu fakturovať, a vy tak nemusíte riešiť žiadne zamestnanecké otázky. Preto je outsourcing mzdovej agendy optimálna voľba ako pre menšie firmy, tak aj pre stredné a väčšie spoločnosti.

Minimalizácia nesprávností v mzdovej agende

Neustále meniaca sa legislatíva je pre oblasť miezd charakteristická, zároveň aj náchylná na výskyt chýb a preto zverte Vašu mzdovú agendu do rúk odborníkom, ktorí sa dlhodobo venujú a špecializujú na oblasť mzdového účtovníctva. V prípade otázok ich konzultujú medzi sebou,  sledujú zmeny v legislatíve, zúčastňujú sa na  pravidelných školeniach a študujú odbornú literatúru v oblastí miezd.

Presun zodpovednosti

Ako podnikateľ ste zodpovední za mnohé veci. Oblasť miezd a účtovníctva sú najvhodnejšie oblasti, ktorých sa dá jednoducho zbaviť a pustiť ich z hlavy. My sa postaráme o správne nastavenie procesov a za svoju prácu berieme plnú zodpovednosť. Vy tak získate pocit istoty a odbremení to Vašu pozornosť od týchto "papierovačiek".

Diskrétnosť

Mzdy sú citlivá téma v každej organizácii a únik informácií môže viesť k zhoršeniu vzťahov na pracovisku ale aj k iným vážnym problémov. Presunutím miezd mimo Vašej organizácie získate úplnú diskrétnosť a istotu v tom, že Vaše citlivé informácie sú v bezpečí, nerozšíria sa medzi ostatných zamestnancov a nedostanú sa žiadnej inej tretej osobe.
AUDÍTORSKÁ
            SPOLOČNOSŤ
solidita.sk
SOLÍDNY A SPOĽAHLIVÝ PARTNER VEĽKÝCH AJ MALÝCH FIRIEM UŽ VYŠE 20 ROKOV
SOLIDITA je odborným garantom
účtovnej poradne ekonomického týždenníka
©  2015  SOLIDITA, spol. s r.o. |  Všetky práva vyhradené